Podmínky prodeje

🔴 Pokud máte zájem o morčátko, napište nám, prosím, vždy pár vět o sobě a o podmínkách, v jakých bude váš mazlíček chován, a také zda už máte s morčátky zkušenosti.

🔴 Morčátka prodáváme po dosažení hmotnosti 250 g, ve věku minimálně čtyř až pěti týdnů, v dobrém zdravotním stavu, preventivně ošetřená proti vnějším parazitům.

🔴 Každý náš odchov obdrží PP/VP, začátečníci též základní info k péči.

🔴 Cena morčete na mazlíčka se odvíjí od pohlaví, plemene, barvy a kvality konkrétního jedince, orientačně se pohybuje v tomto rozmezí:

Samec700 – 800 Kč
Samice800 – 900 Kč

🔴 Mláďátka závazně rezervujeme až po uhrazení nevratné zálohy ve výši poloviny kupní ceny na účet:

2420145010/3030

Pokud dojde ke zrušení rezervace z naší strany (např. z důvodu úhynu nebo zdravotního problému mláděte), záloha je samozřejmě vrácena.

🔴 Morče je společenské zvíře a nesmí být chováno o samotě, trápilo by se. Lidská péče a pozornost, byť sebelepší, nikdy nedokáže nahradit společnost kamaráda stejného druhu. Morčátka proto prodáváme pouze ve dvojici nebo k morčecímu kamarádovi, ne do samoty.

🔴 Osobní odběr je možný:

  • u nás doma v Kostelci nad Labem
  • v Brandýse nad Labem
  • na Praze 5 (Anděl)
  • Po dohodě v Jihlavě
  • na některé z výstav, kterých se účastníme

🔴Po ukončení činnosti kurýra Zverado bohužel již nenabízíme možnost zaslat morčátka po ČR. Přes Přivez-zvíře nezasíláme.

🔴 Pokud se o našeho odchovance z jakýchkoli důvodů (které nám nemusíte sdělovat) už nemůžete starat, nebo si třeba neporozumí s Vašimi původními morčátky, kontaktujte nás prosím, rádi pomůžeme s hledáním nového domova nebo si vezmeme morčátka zpět.

🔴 Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte mě kontaktovat, nejlépe prostřednictvím e-mailu nebo FB.